Výstražné LED svetlo Power Flash 301O

 
 
 
Alarmy a zabezpečenie > Výstražné LED svetlo Power Flash 301O
 

Alarmy a zabezpečenie

biela
červená
modrá
zelená
 

Výstražné LED svetlo Power Flash 301O

Nabíjacie výstražné a bezpečnostné LED svetlo Power Flash PF-301O 203 Profi
Výrobca:Veria
Kód produktu:1379
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-5 dní
Ušetríte: 10 % Bežná cena: 32,00 € Vaša cena: 28,80 €
:
:

Popis produktu

Popis

Nabíjacie výstražné a bezpečnostné LED svetlo Power Flash PF-301O 203 Profi

Jednotka s nabíjacím akumulátorom typu Li-Ion 700 mAh ~ 3,7V bez príslušenstva, nabíjačky, je možné doobjednať.
Výstražné a signalizačné LED svetlá Power Flash sú novou generáciou inovatívnych a revolučných bezpečnostných produktov spoločnosti Veria Trade, vyrábané na základe patentovanej technológie.
Svetlá Power Flash sú určené nielen všetkým motoristom a športovým nadšencom, ale tiež záchranným a armádnym zložkám, zložkám mestskej a štátnej polície, dopravcom, stavebným firmám a samozrejme všetkým jednotlivým spotrebiteľom za účelom zvýšenia bezpečnosti, ako záchranný signalizačné a svetelný prostriedok alebo ako nástroj pre krízové riadenie dopravy, pri katastrofách, haváriách, ako výstražné svetlo či maják, za účelom označenie služobných vozidiel, dopravných nehôd, v núdzi, za mimoriadnych udalostí, na označenie nebezpečných miest výstražnú alebo núdzovú signalizáciu, rozlíšenie, označenie dočasných pristávacích zón vrtuľníkov, uzavretie priestorov, ohradenie ranveja, vytýčenie plôch, trás atď.

K dispozícii sú nasledujúce farebné prevedenia:

PF-301B - Biela
PF-301M - Modrá
PF-301Z - Zelená
PF-301C - Červená
PF-301O - Oranžová
PF-301L - Žltá

V čom sú výrobky Power Flash iné ako ostatné elektronické signálne svetlá?
Technológia:

Najmodernejšie technológie 16 ultra LED jasných diód zabezpečuje maximálnu viditeľnosť predovšetkým za zhoršených meteorologických podmienok (hmla, dážď, sneh) alebo v nočných hodinách pre rýchlejšiu orientáciu a zaistenie bezpečnosti.

Svetelné režimy LED jednotky Power Flash / doba chodu na jedno nabitie:

1 - Rotácia / 15 hodín
2 - Štyri rýchla bliknutia / 15 hodín
3 - Jedno bliknutie / 100 hodín
4 - Striedavé blikanie / 15 hodín
5 - SOS blikanie (morseovka) / 24 hodín
6 - Neustále zapnuté - silne / 8 hodín
7 - Neustále zapnuté - slabo / 10 hodín
8 - Svietenie 2 LED diódami / 15 hodín
9 - Svietenie 4 LED diódami / 10 hodín
Poznámka:

• Doba nabíjania: Batéria bude nabitá priebehu 2-3 hodín.
• Ak je svetlo plne nabité, môžete očakávať vyššie uvedené časy doby chodu.
• Prevádzkový čas modrých LED je cca o 25% nižšia.

 Špecifické vlastnosti svetiel a príslušenstvo

• LED svetlá vydrží pracovať až niekoľko desiatok hodín na jednu batériu (alebo nabitie).
• Vodeodolný nabíjací kufrík pre sety PowerFlash - Profi z odolného polyméru vyššej triedy.
• Produkty šetrné voči životnému prostrediu.
• Jednoduché použitie s vysokou variabilitou.

Trvanlivosť:

Jednotky Power Flash sú ultra-kompaktný, disponujú vnútorným zosilneným dizajnom a veľmi pevným púzdrom, navrhnutým tak, aby LED svetlo vydržalo vysoké zaťaženie (ako jeden z príkladov uvádzame prejdení nákladným vozidlom na diaľnici), pevnosť v tlaku a vodotesnosť. Žiadna ďalšie cestné, elektronické, zápalná alebo chemická svetla nie sú tak pevné a nevynikajú takou radom výnimočných kvalitatívnych charakteristík.

 Rozmery:

Elektronické signálne svetlo Power Flash je dodávané v kompaktnej veľkosti hokejového puku vyrobené zo zosilneného, ​​veľmi pevného polyméru tak, aby bolo schopné odolať aj prejdenie nákladným vozidlom, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu. Zariadenie primárne vyvíjané pre cestnú bezpečnosť a navrhnuté pre náhradu svetlíc a bezpečnostných trojuholníkov alebo ako inovatívny bezpečnostný doplnok systému osvetlenia motorového vozidla.

 Viditeľnosť:

Produkty Power Flash používajú najnovšiu technológiu LED diód vyžarujúce svetlo technológia ultra jasných LED diód, podobne ako je tomu u najmodernejších policajných a požiarnej majákov. Môžete si vybrať medzi 9 rôznymi, svetelnými režimami blikania a tak ovládať požadovaný typ režimu svetla vo vzťahu k udalosti, potrebám, viditeľnosti, dĺžke blikanie alebo kapacite nabíjacieho akumulátora.

Super jasné svetlo LED diód môže byť vidieť v noci na vzdialenosť až niekoľkých kilometrov a zároveň poskytuje dostatočnú intenzitu jasného svetla ponúkajúceho osobitnú ochranu aj počas dňa.

Pokrytie v rozsahu 360 °:
LED svetlo Power Flash upevnené na bicykli, sedačke, taške alebo batohu, kde môže poskytnúť maximálne pokrytie zviditeľnenie v rozsahu 360 °. Táto vlastnosť poskytuje veľmi dôležité bočné osvetlenie, ktoré u iných cyklo svetiel a doplnkov chýba.

Dobíjanie:

Navrhnutý inteligentný nabíjací systém zabraňuje prebíjaniu akumulátorov svetiel a zaisťuje, možnosť okamžitého použitia výrobku. Užívateľ nemusí riešiť výmenu batérií alebo mať obavu z toho, že zariadenie nebude pripravené na použitie.

Bezpečnosť:

Svetlá Power Flash sú inovatívne, inertné a vodotesná vďaka čomu môžu byť použité počas likvidáciou chemických havárií, bezpečnostných operácií a celého radu ďalších mimoriadnych udalostí. Na rozdiel od iných svetiel, neobsahujú alebo neuvoľňujú žiadne škodlivé alebo chemické látky a výpary.

Pri použití svetiel Power Flash nedochádza k žiadnym zdravotným následkom ani negatívnym dopadom na životné prostredie. Nedochádza k inhaláciu dymu, ani k pozostatku akého-koľvek odpadu po použití, nie je potrebné nič hasiť.