Semafor úprava vložiek Mul T Lock 3V1

 
 
 
Vložky cylindrické > Bezpečnostné vložky > Semafor úprava vložiek Mul T Lock 3V1
 

Bezpečnostné vložky

Semafor úprava vložiek Mul T Lock 3V1

Semafor úprava vložiek Mul T Lock 3V1 pre vložky CLASSIC, INTERACTIVE a MT5+®
Výrobca:Mul T Lock
Kód produktu:1083
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-5 dní
Vaša cena: 30,50 €

Popis produktu

Popis

Vložka s úpravou 3 v 1 ("SEMAFOR)

Vložka 3 v 1 bola navrhnutá spoločnosťou Mul-T-Lock tak, aby si zákazník, kedykoľvek je to pre neho vhodné, mohol zmeniť kódovú kombináciu svojej vložky, visiaceho zámku a pod. Ide o jednoduchý úkon, pri ktorom je len dôležité rešpektovať správne poradie použitia kľúčov. Použitím kľúčov ďalšej farby dôjde k vyradeniu kľúča predchádzajúceho farebného prevedenia z prevádzky. Zákazník obdrží kľúče troch farieb - najprv používa kľúče označené zelenou.

Ak dôjde k strate kľúča zelenej farby, použije sa kľúč žltý, kľúč zelený už nefunguje a nemožno nim odomknúť ani zamknúť. Všetci používatelia začnú používať kľúče označené žlto. Akonáhle nastane potreba opäť zmeniť kombináciu, použije zákazník kľúč červený. Akonáhle dôjde k vyčerpaniu všetkých možností prekódovania, je možné vložku zámku nechať v autorizovanom stredisku prestaviť na novú kombináciu kľúčov a znovu začať používať zelený kľúč.

Dodáva sa v modelových radoch CLASSIC, INTERACTIVE a MT5 + ® pre všetky výrobky týchto radov (zámkové vložky, visiace zámky a pod.). U obojstrannej vložky sú dodávané obe strany s úpravou 3 v 1.