NDD nástrek fantasy

 
 
 
 

Interiérové dvere

NDD nástrek fantasy

Digitálny nástrek dverí NDD na plechové a oceľové dvere
Výrobca:ITL
Kód produktu:1523
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-4 týždne
Vaša cena: Zistiť cenu
:
:

Popis produktu

Popis

Nástrek NDD digitálny nástrek dverí, zárubní

Digitálna potlač dverí predstavuje nový a moderný štýl oceľových dverí. Dverné krídla môžu byť digitálne potlačené Vašim logom, dizajnom, alebo návrhmi a symbolmi z našej databázy dekorov.

NDD potlač predstavuje nové možnosti dizajnového včlenenia oceľových dverí do interiéru. Dekoratívne nástreky NDD boli otestované v ťažkých podmienkach napr. slané prostredie, vysoká vlhkosť, UVA radiácia a preukázali trvácnosť a dlhú životnosť.

Okrem našej databázy dekorov je možná potlač z Vášho podkladu vo vektorov formáte vytvorenom v programoch typu „ilustrator“, prípadne .tif formát v rozlíšení väčšom ako 150dpi/200MB.

Nástrek sa objednáva ako prídavná položka k plechovým/oceľovým dverným krídlam+zárubňa (typ dverí Rev-R, Univ-R, Prog-T). Nástrek je realizovaný na dvernom krídle jednostranne prípadne obojstranne, a zárubňa je podľa typu dekoru v jednej farbe príslušného odtieňu, väčšinou v RAL 9010 biela, prípadne za príplatok v inom odtieni RAL

Dodacia doba je 3-5 týždňov a v závislosti na vyťaženosti výroby Vám ju spresníme. Nástrek dverí je na objednávku a je potrebné pri objednaní uhradiť zálohovú platbu vo výške 75% z celkovem ceny dverí a nástreku. Pri väčšom počte dverí, Vám pripravíme indivuálnu cenovú ponuku.

 

 

Doprava

Preprava je vzhľadom k rozmerom a váhe paletovým prepravcom DHL Freight. Cena dopravy 1-3ks dverí na palete je cca 37€ - 52€