Dvere Styl

 
 
 
 

Interiérové dvere

Dvere Styl

Interiérové dvere modelovej rady Styl
Kód produktu:1541
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-4 týždne
Vaša cena: 185,21 €
:
:
:
:
:

Popis produktu

Popis

Obľubujete tradičný vzhľad, ale zároveň chcete, aby Váš interiér mal moderný štýl? V modelovom rade STYL sa výrobca Solodoor nechal inšpirovať typom dverí, aký v minulosti vyrábali truhlárski majstri a ich príjemnému dizajnu dodal moderný look. Dvere tejto veľmi obľúbenej série zútulnia váš byt a pritom nevyjdú z módy.

U modelovej rady STYL si môžete vybrať z niekoľkých variantov s rôznym prevedením rámikov a presklenia.Dekor dverí ľahko zladíte s interiérom vďaka možnosti výberu z veľkého počtu drevených dekorov, od cenovo prístupných fólií až po kvalitné a trvácne laminátové povrchy. Povrchy sú veľmi odolné a budú sa vám jednoducho udržiavať.

Ponúka sa vám aj množstvo možností úprav. Dvere STYL si môžete objednať ako bezfalcové dvere, falcové dvere s šikmým aj rovným falcom alebo s oblou hranou.

K šatni alebo do chodby môžu byť vyrobené aj ako dvere posuvné. V prípade, že budete mať záujem o posuvné prevedenie, obráťte sa na nás a my Vám radi tieto dvere naceníme vo variante nástenného posuvného systému s garnižou, alebo skrytého posuvu do stavebného puzdra.

Konkrétne prevedenie dverí, výber skla a dekoru si viete pohodlne nastaviť v konfigurátore SOLODOOR na tejto stránke.

Technická špecifikácia

Štandardné prevedenie:

rám – MDF

výplň – papierová voština

zámok – plastová strelka

sklo – kôra číra

hrana – oblá