Bezpečnostné dvere

 
 
 
Úvod > Bezpečnostné dvere
 

Bezpečnostné dvere  - poradca pri výbere

Hlavným kritériom dverí bezpečnostných - pri výbere,  by mali byť vždy požiadavky na triedu bezpečnosti respektíve na odolnosť ktorú výžadujete/ je vhodná pri danom zabezpečení priestoru, bytu, kancelárie . Následne úžitkové vlastnosti a až potom riešime vzhľad.

Všetky naše dvere sú konštrukčne postavené tak, aby odolali čo možno najdlhšie potencionálnemu zlodejovi. Čím viac bezpečnostných prvkov dvere majú tým viac sťažia prípadný pokus o vlámanie.

 

A nejde len o počet čapov po obvode dverí. Podstatná je bezpečnostná trieda, t.z., že dvere v štátnej skúšobni splnili  (pri pokuse o prekonanie) požiadavky na danú bezp.triedu. Nemenej dôležité je dvere osadiť kvalitným bezpečnostných kovaním (štítom) a kvalitnou bezpečnostnou vložkou. Najväčšou slabinou bezpečnostných dverí je ..... VIAC INFO - Poradca pri výbere BEZPEČNOSTNÝCH DVERÍ

 
 

Bezpečnostné dvere

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Dvere so zvýšenou bezpečnosťou SET s bezp.vložkou a guľa/kľ. Možné osadiť aj do pôvodnej zárubne.
173,30 € 249,00 €
Bezpečnostné dvere Bedex 2R bez požiarnej odolnosti. Základný model certifikovaných bezpečnostných dverí. Bezpeč.trieda II., zvuková nepriezvučnosť 36dB, 7 čapov. Možné osadiť aj do pôvodnej zabetónovanej zárubne.
509,64 €
Oceľová bezpečnostná jednodielna zárubňa. Hrúbka 2mm
109,68 €
Bezpečnostné dvere Bedex 2R s požiarnou odolnosťou. Základný model certifikovaných bezpečnostných dverí. Bezpeč.trieda II., zvuková nepriezvučnosť 36dB, 7 čapov. Možné osadiť aj do pôvodnej zabetónovanej zárubne.
561,24 €
Bezpečnostné dvere Bedex 3R bez požiarnej odolnosti. Model certifikovaných bezpečnostných dverí vyššieho zabezpečenia. Bezpeč.trieda III., zvuková nepriezvučnosť 36dB, 9 čapov. Možné osadiť aj do pôvodnej zabetónovanej zárubne.
574,20 €
Bezpečnostné dvere Bedex 3R s požiarnou odolnosťou. Model certifikovaných bezpečnostných dverí vyššieho zabezpečenia. Bezpeč.trieda III., zvuková nepriezvučnosť 36dB, 9 čapov. Možné osadiť aj do pôvodnej zabetónovanej zárubne.
625,80 €

 
 

Stiahnuť si môžete náš ODPORUČENÝ CENNÍK ZOSTÁV vo formáte PDF na bezp.dvere s Rostex zámkom.

Prípadne zostavy s trezorovým zámkom Mul T Lock 235 Zostavy Bedex vo formáte PDF
 

Cenník zostavy dverí so zvýšenou bezpečnosťou ECONOMIC na stiahnutie TU