Skryté zárubne

 
 
 
Úvod > Zárubne > Skryté zárubne
 

Bez-zárubňové riešenie dverí

Novým trendom v elegantnom riešení interiérov je "skrytá zárubňa" alebo teda  bezzárubňové riešenie dverného otvoru. V praxi ide o skrytú zárubňu ktorá je zaomietnutá do ostenia, tým pádom dvere lícujú a kopírujú stenu, zárubňa je neviditeľná. Skryté zárubne prinášajú dizajnovú čistotu a minimalistické vyhotovenie.

Výhodou tohto riešenia je okrem dizajnovej stránky možnosť otvárania dverí aj "do zárubne", respektíve do ostenia. Skrytá zárubňa je zhotovená z hliníku, buď je to surový hliník, ktorý je určený k finálnemu pretretiu, prípadne eloxovaný hliník. 

 

skryta zarubna

Najdôležitejším aspektom je možnosť ľubovoľnej povrchovej úpravy dverného krídla, napr. nástrek, otapetovanie v ľubovoľnej variante prípadne drevodekor =  kopírujúc odtieň steny prípadne podľa požiadaviek architekta.

 

Z hľadiska montáže, sú kladené vysoké kritériá hlavne na kolmosť stien, a samozrejmosťou je kvalifikovaná a odborná montáž, ktorá zaručí želaný výsledok.

skryta zarubna

 

V našej ponuke máme kvalitný výrobok v bezkonkurenčných cenách.

Radi Vám spracujeme individuálnu cenovú ponuku, prípadne aj atypické riešenie, prosíme poslať bližšiu špecifikáciu mailom. Budete milo prekvapení :)

 
 

Skryté zárubne

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Skrytá zárubňa H elox.hliník, s možnosťou dodania bezzárubňových dverí
427,20 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-4 týždne
Ušetríte: 20 %
Skrytá zárubňa H bezfalcové dvere
NovinkyOdporúčame

Skrytá zárubňa H bezfalcové dvere

Skrytá zárubňa H hliník, s možnosťou dodania bezzárubňových dverí
352,80 € 441,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-4 týždne