Elektronické zámky

 
 
 
Úvod > Vložky cylindrické > Elektronické zámky
 

Elektronické zámky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Elektrický zámok BeFo PROFI 1221MB, nízkoodberový, 12V DC, nastaviteľná západka, mechanická blokáda, impulzný,
56,80 € 98,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-5 dní
Elektrický zámok BeFo 1211 Nízkoodberový, 12V DC, nastaviteľná západka
50,89 € 82,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-5 dní
Požiarny elektrický zámok Assa Aboly EFF 118F A71 10-24V AC/DC, stavitel. strelka
403,20 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-5 dní
Ušetríte: 14 %
Elektronická vložka EVVA AirKey
NovinkyAkciaDoprava zdarma

Elektronická vložka EVVA AirKey

Elektronická vložka EVVA AirKey
417,96 € 486,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 4-8 dní

 
 

Elektrické zámky, ľudovo bzučiaky

nám denne uľahčujú život pri regulácii vstupu do jednotlivých priestorov, napríklad do vchodu v paneláku, cez vrátnicu v rôznych inštitúciách, prípadne vieme ovládať aj vlastnú bráničku pred vchodom do domu.

 

Najjednoduchšou variantou elekt.ovládania zámku je elektrický otvárač, umiestnený v zárubni, ktorým ovládame strelku nezamknutých dverí. Kvalitné a veľmi rozšírené sú zámky BeFo, AssaAbloy, ktoré sa vyrábajú v rôznych variantoch. Základným rozdielom je možnosť otvorenia, uvoľnenia strelky, buď jedným impulzom (stlačením príšlušného tlačidla) na dopredu nastavený čas, počas ktorého sú dvere odblokované.  Prípadne súvislím podržaním tlačidla, kedy sú dvere odblokované len počas držania/stlačenia tlačidla.

Tkzv. bzučiaky sa vyrábajú rovnako aj v protipožiadnom prevedení, s príslušným certifikátom, deklarujúcim ich požadované vlastnosti pri umiestnení v požiarnych dverách. Cenovo je to však výrazne náročnejšie riešenie.

V segmente hotelových prístupov, a špeciálnych zámkov, sú vhodnejšie varianty elektronických zadlabávacích zámkov vo dverách, kde je možné podľa typu zámku jeho ovládanie čítačkou, kartou, pripojenie káblom, prípadne bezdrôtovo cez wifi, a možnosť kompletnej administrácie vstupov s dokonalým prehľadom. V prípade záujmu Vám radi navrhneme vhodnú, kvalitnú a cenovo prijateľnú ponuku ušitú priamo podľa Vašich požiadaviek