Poslovia jari sú tu, nezastavia ich hraničné kontroly

 
 
 
Úvod > Blog > Poslovia jari sú tu, nezastavia ich hraničné kontroly
 

Poslovia jari sú tu, nezastavia ich hraničné kontroly

Nepotrebujú ani stavebné povolenie na svoje príbytky????  Tešíme sa, že prichádzajú späť, ale chceme im vyčleniť miesto, kam si domček postavia a kde nemôžu.

Hroty proti vtáctvu a lastovičkám Vďaka nášmu e-shopu máte vybraný hrotový systém u seba už na druhý pracovný deň. Viac o tejto problematike sa dočítate v našom "PORADCOVI "AKO PROTI LASTOVIČKÁM"

Z našej skúsenosti, rovnako ako zo skúsenosti stoviek našich zákazníkov, hroty proti vtáctvu účinne bránia stavbe lastovičích hniezd a zahniezdeniu iných druhov vtákov (holubov a pod.).

Aj v tomto období pracujeme v plnom režime a sme Vám k dispozícií prostredníctvom online chatu, mailov a samozrejme sme dostupní aj na telefonických kontaktoch uvedených na stránke. Dodržujeme všetky hygienické odporúčania a rovnako pristupujeme k baleniu zásielok, ktoré Vám posielame.

Ochraňujú podstropové miesta, fasády, rímsy a okná. Je to jediné trvalé riešenie (samozrejme nič nie je 100% ale táto mechanická zábrana sa na základe spätnej väzby od našich zákazníkov osvedčila najviac) s jednoduchým modulárnym systémom a s ľahkou montážou.

Jednotlivé typy zábran sa líšia najmä hustotou hrotov a taktiež ich ochranou šírkou / výškou. V niektorých prípadoch postačí a pomôže aj základný typ Hrot typ K-1

hroty proti vtakom K1

Hlavne v podhľadoch však odporúčame hroty s vyššou hustotou hrotov na module a hlavne väčšiou ochranou šírkou, kde medzi najobľúbenejšie typy patria Hrot typ K-3 alebo Hrot typ K-5 

hroty proti holubom K3

 

prípadne najkvalitnejší Hrot typ K-5R 

V našej ponuke nájdete aj špeciálne žľabové hroty s vyosením do strany TYP K-2R  hroty proti vtakom K5

K tomuto modulu ponúkame aj montážne príslušenstvo, svorky, pomocou ktorých hroty upevníte v žľaboch.

V pohodlí domova si prelistujte našu ponuku, všetky modely hrotov sú aktuálne skladom a sme pravidelne zásobovaní. Odosielanie tovaru prebieha stále v štandardných termínoch a teda doručenie v ďalší pracovný deň, vzhľadom k bezpečnostným opatreniam prepravcov však odporúčame platbu predom (prevod na účet, online platba kartou), kedy Vám kuriér zásielku iba položí pred dvere a minimalizujete obojstranne osobný kontakt.

 

 

Správame sa spoločensky zodpovedne a na základe tento nepriaznivej situácií, ktorá nepochybne bude mať aj výraznejšie ekonomické dopady, Vám ponúkame plošnú dodatočnú zľavu - 5% na túto skupinu produktov zakúpenú cez náš e-shop.

Pri vypĺňaní objednávky prosím zadajte zľavový KÓD: jar2020 a dodatočná zľava -5% Vám bude odpočítaná vo Vašom nákupnom košíku.