Chladiarenské mraziarenské dvere

 
 
 
 

Chladiarenské mraziarenské dvere

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Chladiarenské dvere 65mm hr.
787,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 4-5 týždňov
Mraziarenské dvere 95mm hr.
1.034,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 4-5 týždňov

 
 

Chladiarenské a mraziarske dvere

Špecifikácia:

chladiarenské dvere mraziarenskeDvere sú tvorené z : tepelnoizolačné jadro dverí = polyuretánová pena vstrekovaná pod lisom medzi dva plechy ktoré tvoria povrch dverí spolu s hliníkovým rámom. Technológia zaručuje, že krídlo dverí je aj bez použitia iného spojovacieho materiálu, pevné, monolitocké a tuhé.Použitie polyuretánu je zárukou kvalitných tepelnoizolačných, zvukových a hygienických vlastností. 

Dverné rámy sú riešené masívnymi hliníkovými profilmi, ktoré sú spájané s panelom tak, aby nevznikali tepelné mosty  a korektne tým bránia orosovaniu dverí Dverový profil je vyrobený spôsobom, aby umožňoval jednoduchú montáž tesnenia či už jednoduchého, pre chladiarenské, alebo dvojitého pre mraziarenské dvere. Použité tesnenie je z materiálu, ktorý dlhodobo odoláva mechanickému namáhaniu pri nízkych teplotách. 

Všetky naše dvere určené pre chladené priestory, sú vybavené bezpečnostným otváracím systémom, prípadne zámkom, preto ich je možné otvoriť z vnútra aj v prípade, že sú zamknuté.


Štandardne sú zárubne profil tvaru U pre ukotvenie na stavebný otvor v sendičovom panely (pozri technické listy dverí), na požiadanie je možné dodať plochú zárubňu na murovaný otvor alebo v tvare profilu L

Prahy : štandardne dodávané dvere je bezprahové riešenie, na požiadanie je možné dodať s prahom, aj na mieru.