Dvere plechové so zárubňou REV-R

 
 
 
Úvod > Plechové dvere > Interiérové dvere > Dvere plechové so zárubňou REV-R
 

Interiérové dvere

Dvere plechové so zárubňou REV-R
zväčšiť obrázok
AkciaNovinkyOdporúčame
Dvere plechové so zárubňou REV-R
Dvere plechové so zárubňou REV-R
Dvere plechové so zárubňou REV-R
Dvere plechové so zárubňou REV-R
Dvere plechové so zárubňou REV-R
Dvere plechové so zárubňou REV-R
Dvere plechové so zárubňou REV-R
 

Dvere plechové so zárubňou REV-R

Dvere plechové so zárubňou jednokrídlo REV-R. V nástreku RAL v cene
Výrobca:ITL
Kód produktu:971
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-4 týždne
Ušetríte: 37 % Bežná cena: 284,00 € Vaša cena: 178,80 €
:
:
:
:

Popis produktu

Popis

Rev-R plechové dvere so zárubňou v nástreku RAL

Jednokrídlové dvere vyrobené z galvanizovanej ocele. Súčasťou kompletu je rohová zárubňa na hr.múru 45mm. Možné dodať rozšírenie zárubne, na obloženie múru, ceníme individuálne. Dvere vystužené rámovou výplňou, vnútro papierová voština, interiérové. Zárubňa dva pánty s tromi poistnými šróbmi. V cene kovanie kľučka/kľučka s otvorom na FAB vložku, čierny plast, prípadne nerezové kovanie za príplatok v rôznych prevedeniach, kľ/kľ, guľa/kľ prípadne WC verzia. Demontovateľný prah, montáž kotvením + PUR pena. Možné presklenie dverí.

Povrchová úprava RAL nástrek, "anti-scratch" proti poškriabaniu, v základných RAL nástrekoch : 9010 biela, 7035 sv.šedá, 7016 antracit, 5010 modrá, 1013 biela perla. V prípade potreby možný aj iný RAL nástrek, prípadne dekoratívny nástrek NDD NINZ.

Štandardné rozmery stavebných otvorov 700/800/900/1000mm až 1350mm jednokrídlo na výšku 2050mm (prípadne vyššie 2100mm / 2150mm / 2200mm - ceníme individuálne). Prípadne akýkoľvek atyp rozmer - pre spresnenie rozmerov nás prosím kontaktujte mailom/telefonicky. Svetlosť priechod  zárubne najužší je -80mm na šírku a -40mm na výšku. Zárubňa sa štandardne kotví turboskrutkami/ hmoždinkami a následne vyplní nízkoexpanznou PUR penou, prípadne je možné vyliatie betónom.

Technická špecifikácia

Štandardné rozmery stavebných otvorov 700/800/900/1000mm až 1350mm jednokrídlo na výšku 2050mm (prípadne vyššie 2100mm / 2150mm / 2200mm - ceníme individuálne). .Prípadne akýkoľvek atyp rozmer - pre spresnenie rozmerov nás prosím kontaktujte mailom/telefonicky. Svetlosť priechod  zárubne najužší je -80mm na šírku a -40mm na výšku. Zárubňa sa štandardne kotví turboskrutkami/ hmoždinkami a následne vyplní nízkoexpanznou PUR penou, prípadne je možné vyliatie betónom.

- reverzibilné pravo-ľavo pravé, demontovateľný prah
- jednoduchá montáž
- alternatívy obložkovej zárubne, prípadne typ "tunel" (za príplatok)
- možnosť presklenia (aj kruhové sklo) (za príplatok)
- možnosť vetracích otvorov prípadne dodanie dverí ventilačnou medzerou cca 50mm v spodnej alebo hornej časti (za príplatok)
- trojbodový zámok (za príplatok), uzamykacie čapy horný, centrálny a spodný
 

Doprava

Preprava je vzhľadom k rozmerom a váhe paletovým prepravcom DHL Freight. Cena dopravy 1-3ks dverí na palete je cca 42€ - 52€