Plechové dvere izolované ZK

 
 
 
Úvod > Plechové dvere > Interiérové dvere > Plechové dvere izolované ZK
 

Interiérové dvere

Plechové dvere izolované ZK

Plechové dvere izolované, interiérové. Možné osadiť aj do pôvodnej zabetónovanej zárubne. Bez povrch.úpravy
Výrobca:MRB-Bedex
Kód produktu:63
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-3 týždne
Vaša cena: 156,72 €
:
:
:

Popis produktu

Popis

Plechové dvere ZK sú tvarovou obdobou klasických drevených dverí, skladajú sa z dvoch častí: užšej časti (vane) a širší časti (viečka). Sú hladké, bez požiarnej odolnosti. Dvere sú interiérové, v prevedení izlovanom.

Jednokrídlové aj dvojkrídlové sú štandardne vyrobené z pozinkovaného plechu o sile 0,8mm, ktorý zaručuje vysokou odolnosť proti korózii a umožňuje použitie temer všetkých povrchových úprav. Dvere sú osadené zámkom FAB 190/140 (rozteč 72 mm). V mieste pántov sú dvere zosilnené drevenými a u zámku plastovými výstuhami. Oceľový plášť je vyplnený tepelno izolačným materiálom (polystyrén). Dvere sú štandardne dodávané bez povrchovej úpravy, pozink.plech. Je možná úprava náter dverí do základného náteru, prípadne v nástreku RAL.

V prípade dvojkrídlového prevedenia, Vám dodatočne upravíme cenu na prípadnú povrchovú úpravu, cena príplatku vo variante je na jednokrídlo.

Pri povrchovej úprave fólia je potrebné do poznámky k objednávke upresniť výber dekoru - viď. súvisiaci produkt

Technická špecifikácia

Jednokrídlové aj dvojkrídlové sú štandardne vyrobené z pozinkovaného plechu o sile 0,8mm, ktorý zaručuje vysokou odolnosť proti korózii a umožňuje použitie temer všetkých povrchových úprav. Dvere sú osadené zámkom FAB 190/140 (rozteč 72 mm).

Doprava


Vzhľadom k rozmerom a váhe prepravujeme daný typ dverí paletovým prepravcom DHL Freight. Cena Vám bude vyrátaná podľa váhym zadaním produktu/ov v eshope/pokladňa. Štandardná cena za dverné krídlo/a do 50kg je 37 až 42€ s DPH (cena vrátane palety). Pri položkách ktoré nemáme skladom, vyrábame tieto na objednávku, kde je potrebná úhrada zálohovej platby predom vo výške 50% (70% pri atypickom prevedení).