Plechové dvere neizolované ZK

 
 
 
Úvod > Plechové dvere > Interiérové dvere > Plechové dvere neizolované ZK
 

Interiérové dvere

Plechové dvere neizolované ZK

Plechové dvere neizolované, interiérové. Možné osadiť aj do pôvodnej zabetónovanej zárubne.
Výrobca:MRB-Bedex
Kód produktu:62
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-2 týždne
Ušetríte: 10 % Bežná cena: 120,00 € Vaša cena: 107,52 €
:
:
:
:

Popis produktu

Popis

Plechové interiérové dvere ZK sú tvarovou obdobou klasických drevených dverí, skladajú sa z  dvoch častí: užšej časti (vane) a širší časti (viečka). Sú hladké, bez požiarnej odolnosti. Jednokrídlové sú štandardne vyrobené z pozinkovaného plechu o sile 0,55 mm (je možné použiť aj plech 0,8 za príplatok 20,-€), dvojkrídlové sú vyrobené vždy z pozinkovaného plechu 0,8mm, ktorý zaručuje vysokou odolnosť proti korózii a umožňuje použitie temer všetkých povrchových úprav. Dvere sú osadené zámkom FAB 190/140 (rozteč 72 mm). V mieste pántov sú dvere zosilnené drevenými a u zámku plastovými výstuhami. Oceľový plášť je vyplnený papierovou voštinou. Dvere sú štandardne dodávané bez povrchovej úpravy, pozink.plech. Je možná úprava náter dverí do základného náteru, prípadne v nástreku RAL.

SKLADOM v rozmere 800/1970 a 900/1970 bez povrchovej úpravy (pozink.plech).

Iný rozmer (prípadne špeciálna požiadavka na povrchovú úpravu) na objednávku. Platí sa podľa obch.podmienok záloha 50% predom, zvyšná časť na dobierku, prípadne platba predom.

Pri povrchovej úprave fólia je potrebné do poznámky k objednávke upresniť výber dekoru - viď. súvisiaci produkt

Technická špecifikácia

Jednokrídlové sú štandardne vyrobené z pozinkovaného plechu o sile 0,55 mm (je možné použiť aj plech 0,8 za príplatok 20,-€), dvojkrídlové sú vyrobené vždy z pozinkovaného plechu 0,8mm, ktorý zaručuje vysokou odolnosť proti korózii a umožňuje použitie temer všetkých povrchových úprav. Dvere sú osadené zámkom FAB 190/140 (rozteč 72 mm). V mieste pántov sú dvere zosilnené drevenými a u zámku plastovými výstuhami. Oceľový plášť je vyplnený papierovou voštinou.

Doprava

Vzhľadom k rozmerom a váhe prepravujeme daný typ dverí paletovým prepravcom DHL Freight. Cena Vám bude vyrátaná podľa váhym zadaním produktu/ov v eshope/pokladňa. Štandardná cena za dverné krídlo/a do 50kg je 37 až 42€ s DPH (cena vrátane palety). Pri položkách ktoré nemáme skladom, vyrábame tieto na objednávku, kde je potrebná úhrada zálohovej platby predom vo výške 50% (70% pri atypickom prevedení).