Kovania na posuvné dvere

 
 
 
Úvod > Posuvné dvere > Kovania na posuvné dvere
 

Posuvné dvere a kovania

V našej ponuke nájdete nielen celý systém posuvných dverí do puzdra, či na stenu, ale aj jeho jednotlivé komponenty, vrátane kovania na posuvné dvere. U nás si môžte samostatne zakúpiť kovový mechanizmus umožňujúci posuv dverí v garniži popri stene, spodné vodiace lišty a rovnako tak aj kovové a drevené mušle v rôznych povrchových úpravách a variantách bez alebo so zamykaním, vhodným pre posuvné dvere do kúpeľne, či WC. Kovania na posuvné dvere sú v rôznych prevedeniach, hlavne sa delia na posuvný mechanizmus, ktorý je skrytý, teda ho prekrýva maskovacia lišta (garniža), alebo je priznaný, dizajnovo navrhnutý a zhotovený ako doplnok, ktorý dopĺňa interiér a je jeho skrášľujúcim prvkom.

Kovanie na posuv

Štandardne obsahuje vodiacu kolajnicu a dva vozíky štvorkolieskové ktoré je potrebné ukotviť na horný falc, samozrejme bezflacových dverí. Kovanie obsahuje dorazy na obidvoch stranách ktoré je potrebné nastaviť do správnej polohy podľa potreby. Na výber je aj spomaľovač dojazdu posuvných dverí, ktorý bráni búchaniu a nešetrnému zaobchádzaniu s dverami, a ktorý určite odporúčam.

Montáž posuvného systému

Samotná montáž je tak špecifická a náročná, že ju neodporúčame realizovať zákazníkom bez potrebných skúseností, nakoľko by takýto pokus mohol jednoducho skončiť nezvratným poškodením dverného posuvného krídla.

 

Varianty prevedenia posuvných dverí

Okrem jednokrídla posuvného do ľava prípadne do prava, vieme dodať aj dvojkrídlové prevedenie kde sú na jednej posuvnej lište umiestnené dve posuvné krídla.

 
 

Kovania na posuvné dvere

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
KOVANIE NA DREVENÉ POSUVNÉ DVERE SN65 150cm. Max. hmotnosť dverí 65 kg
45,36 € 50,40 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-5 dní
KOVANIE NA DREVENÉ POSUVNÉ DVERE SN65 150cm. Max. hmotnosť dverí 110 kg
50,54 € 56,16 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-5 dní