Plynotesné dvere oceľové

 
 
 
 

Plynotesné dvere

je určený pre oddelenie dvoch miestností -priestorov s rozdielnym tlakom a zaistením dokonalej plynotesnosti. Dverné krídlo uzáveru tvorí oceľový plech o hr. 4mm s rebrovými výstuhami a celoobvodovým tesnením. Ovládanie uzáveru je realizované pákou. Plynotesné dvere, uzávery dodávame v typovom označení : uzáver ATD - plynotesný a ATD-P - tlaku odolný 5kPa (dvojkrídlové prevedenie v 1,5kPa)

Nakoľko plynotesné dvere, uzávery so zárubňou plnia funkciu plynotesného uzáveru, je dôležité ukotvenie a vyriešenie utesnenia s daným typom priečky do ktorého sú dvere montované. Ide hlavne o dodržania deklarovaných plynotesných vlastností uzáveru, a komplet v spojitosti s priečkou.

V súčasnej dobe je veľmi časté pri väčších novostavbách ako napr.nemocnica s vyššou kapacitou pacientov, požiadavka na plynotesnú miestnosť. kde je potrebné dodržať dané požiadavky a normy, podľa projektovej dokumentácie.

Cenovú ponuku vieme spracovať na základe presnej špecifikácie plynotesného uzáveru od architekta. Vzhľadom k atypickému prevedeniu každých dverí sa jedná o individuálnu výrobu s dlhšou dodacou lehotou okolo 8 týždňov. K plynotesnému uzáveru dodávame kompletnú potrebnú dokumentáciu a platné certifikáty potrebné ku kolaudačnému konaniu.

 

 
 

Plynotesné dvere, uzávery

Plynotesné dvere oceľové

Plynotesné dvere oceľové so špeciálnou oceľovou zárubňou.
Výrobca:MRB-Bedex
Kód produktu:670
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 8-10 týždňov
Vaša cena: Zistiť cenu
:
:
:

Popis produktu

Popis

Plynotesný uzáver ATD

Je určený pre oddelenie dvoch priestorov s rozdielnym tlakom s potrebou zaistenia plynotesnosti. Krídlo uzáveru tvorí oceľový plech o hr. 4mm s rebrovými výztuhami a celo obvodovým tesnením. Ovládanie uzáveru je realizované centrálnou pákou.

Typové označenie:

    ATD - plynotesný
    ATD-P - tlaku odolný 5kPa (1,5kPa dvojkrídlové prevedenie)


Možné prevedenia:

    Jednokrídlové do rozmerov 1200/ 2500 mm
    Dvojkrídlové do rozmerov 3000/3000 mm (demontovatelná stredná výstuha)


Povrchová úprava:

    pozinkovaný plech
    nástrek podľa RAL
    nerez


Zárubeň:

    Špeciálna ohýbaná zárubeň


Možnosti vybavenia:

    Elektromotorické ovládanie uzatvárania
    Signalizácia otvorenia


Pre vyžiadanie cenovej ponuky je nutné špecifikovať vlastnosti požadovaných dverí (hodnoty tlaku, rozmery a typ zárubne, priečky a ukotvenia.