Protipožiarna speňujúca páska 25 m

 
 
 
Tesnenia, peny, tmely > Požiarne pásky > Protipožiarna speňujúca páska 25 m
 
Protipožiarne pásky

Funkcia požiarnej pásky :

hlavnou funkciou je pri zvýšení teploty, svojou exopanznou funkciou hermeticky uzavrieť daný požiarny uzáver, napríklad protipožiarne dvere vo falci. To je najčastejšie miesto kde je protipožiarna páska umiestnená.

Požiarnu pásky dodávame v rôznych metrážach, kde platí že pri väčšom balení sa cena za bm znižuje. Pásku máme štandardne v hrúbke 2,5mm x 10mm šírka. V prípade záujmu vieme dodať aj iné rozmery, prípadne farebný odtieň.

Najčastejšie využitie danej požiarnej pásky je v prípade nutnej opravy poškodeného tesnenia na požiarnom uzávere. Tesnenie je samolepiace, takže jeho aplikácia je jednoduchá.

V prípade pravidelných odberov nás kľudne kontaktujte pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky TU

 
 

Požiarne pásky

Protipožiarna speňujúca páska 25 m

Protipožiarna speňujúca páska 25m balenie hr. 2,5mm x 10mm x 25m - skladom
Výrobca:MRB-Bedex
Kód produktu:1014
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Ušetríte: 27 % Bežná cena: 62,00 € Vaša cena: 45,00 €

Popis produktu

Popis

Špeciálny materiál speňujúci v prípade požiaru, vzniknutá pena uzatvára špáry a otvory, tým zamedzuje prestupu plameňom a horiacim plynom. Obsahuje rozpínateľnú aktívnu látku vermicular-grafit, ktorá je spojená a spevnená tepelne stálym systémom spojív.

Zamedzuje rozšíreniu ohňa a dymu medzi špeciálnymi stavebnými dielcami a dielcami odolnými proti ohňu; jedná sa najmä o požiarne dvere a vráta, požiarne klapky, požiarne uzávery, steny, priečky, rovnako tak priechody pre vedenie ventilácie, káble a rúrky. Pôsobením tepla sa pásky rozpínajú, niekoľkonásobne zväčšujú svoj pôvodný objem a vytvárajú tepelne stabilnú grafitovú vrstvu s nízkou tepelnou vodivosťou.

25metrové a prípadne 50m balenie máme skladom.

Technická špecifikácia

Protipožiarna speňujúca páska 25m balenie hr. 2,5mm x 10mm x 25m