Revízne dvere protipožiarne

 
 
 
Protipožiarne dvere > Revízne dvierka > Revízne dvere protipožiarne
 

Revízne dvierka sú variantov protipožiarneho uzáveru hlavne do priestorov šácht, elektrorozvodní, či rozvodov vodoinštalácie. Väčšinou atypicky menších rozmerov, kde nie je požiadavka na vysokú cyklickosť (otváranie dverí), z tohto dôvodu majú jednoduchšie prevedenie pántov a rovnako  štandardne majú jednoduchú formu zámku ovládaného štvorhranným kľúčom.

Revízne dvierka a ich materiálové prevedenia.

Sú vyrábané v rôznych materiálových prevedeniach. Často v závislosti od požiadavky na požiarnu odolnosť. Drevené revízne dvierka, v povrchových prevedeniach sú od najjednoduchšieho ofóliované, prípadne s kvalitnejšou pevnejšou povrchovou úpravou lamino CPL v hrúbke 0,2mm, či dokonca hrubší laminát HPL 0,8mm. Drevené revízne dvierka je možné aj streknúť podľa vzorkovníka RAL. Druhá alternatíva prevedenia sú oceľové revízne dvere, väčšinou dodávané v povrchovej práškovej RAL. Vzhľadom k požiadavke na požiarnu odolnosť sa konštrukčne líšia. V prípade Vašej požiadavky Vám spracujeme individuálnu cenovú ponuku na dodávku a montáž revízneho požiarneho uzáveru.

 
 

Revízne dvierka

Revízne dvere protipožiarne

Revízne dvere protipožiarne EI 30 D1 so špeciálnou rámovou zárubňou.
Výrobca:MRB-Bedex
Kód produktu:672
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 4-5 týždňov
Vaša cena: 274,00 €
:
:
:

Popis produktu

Popis

Revízne požiarne dvierka EI 30 D1

V prevedení so zámkom na štvorhran. Rámová zárubňa. V RAL nástreku.

Určenie

Požiarne revízne dvierka slúžia ako kontrolné otvory do stupačiek prípadne k rozvádzačom. Protipožiane revízne dvierka sú určené do vnútorných aj vonkajších stavebných otvorov s nutnosťou rýchleho a jednoduchého prístupu. Výrobok je úplne bez údržbový so zárukou dlhej životnosti.

Požiarna odolnosť

    EW (S) 15-90 DP1
    EI (S) 15–90 DP1


Prevedenie

    Pod obklad
    Priznané pánty
    Jednokrídlo :  min. 200/200 mm – max. 800/1600mm
    Dvojkrídlo : min.800/1600mm – max. 1200/2200mm


Povrchová úprava

    pozinkovaný plech
    nástrek podľa stupnice RAL
    metalická farva
    prášková vypaľovaná farva Komaxit v celej stupnici RAL
    nerez


Zárubňa

Zárubne revíznych dvierok sú z ohraneného oceľového plechu hr. 2 mm. Možnosť oddelenej montáže rámu a následné osadenie dverného krídla. Mezi rámom a krídlom sú  osadené pásky Promaseal - PL, ktoré v prípade požiaru vypenia a uzavrú špáru medzi nimi. U dymotesného prevedenia je naviac na krídle dvierok osadené tesnenie proti prieniky studeného dymu.

Cenník produktov na vyžiadanie. Vzhľadom k počtu/objemu naceňujeme individuálne. Jedná sa o tovar zhotovený podľa osobitých požiadaviek spotrebiteľa.