Stavebné púzdro Unitrex 900x1970mm Singolo

 
 
 
Stavebné puzdrá > Stavebné puzdrá Unitrex > Stavebné púzdro Unitrex 900x1970mm Singolo
 

Unitrex stavebné puzdrá sú zárukou spokojnosti.

Značka stavebných puzdier Unitrex je na našom trhu v súčasnosti už pomerne známa a jej puzdrá sú charakteristické dobrým pomerom ceny a kvality. Stavebné puzdrá Unitrex sú jednoducho zárukou spokojnosti. Dlhoročná talianska tradícia, overená kvalita, predĺžená záruka a výborné ceny sú presne to, čo hľadáte. V produktovom portfóliu tejto značky nájdete stavebné puzdrá Unitrex, ktoré sa hodia pre akékoľvek posuvné dvere, či už ide o jednokrídlové, alebo dvojkrídlové, drevené alebo celosklenené, rôznych veľkostí a tvarov.

Singolo

Stavebné puzdro Unitrex Singolo je základným modelom značky a rovnako tak patrí k tým najpredávanejším. Je vhodné do murovanej aj sadokartónovej priečky, pričom si môžete vybrať z viacerých hrúbok a množstva rozmerov, aj atypických, až do max. výšky 2700 mm, prípadne šírky 1400 mm čistého priechodu dverí.

Doppio

Puzdro Unitrex Doppio predstavuje vkusné a elegantné riešenie predelenia obývacej časti od kuchynskej, alebo dennej od nočnej časti obytného priestoru. Posuvné dvere zabudované do tohto typu puzdra sa odsúvajú smerom od seba a vytvárajú tak medzi sebou široký čistý priestor pre pohodlný pohyb medzi dvomi miestnosťami. Rovnako, ako v prípade puzdier Singolo, aj pri tomto type máte na výber z veľkého množstva variant.

Duo

Puzdro Unitrex Duo je rovnako ako Doppio určené pre dve krídla posuvných dverí, avšak v tomto prípade vzniká priestor, do ktorého sa krídla zasúvajú, uprostred nich. Dvere tak pôsobia ako samostatné jednokrídlové, no vďaka tomuto systému ušetríte priestor na priečke, keďže sa dvere po ich zasunutí nachádzajú na rovnakej pozícii v zákryte. Tento typ puzdra je vhodný iba pre priečku vyhotovenú z muriva, nemožno ho osadiť do SDK priečky.

 

 
 

Stavebné puzdrá Unitrex

Stavebné púzdro Unitrex 900x1970mm Singolo
zväčšiť obrázok
Doprava zdarma

Stavebné púzdro Unitrex 900x1970mm Singolo

Stavebné púzdro Unitrex 900mmx1970mm verzia murivo, SDK. Taliansky výrobca Unitrex.
Výrobca:Unitrex
Kód produktu:24
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Ušetríte: 15 % Bežná cena: 254,40 € Vaša cena: 216,24 €
:
:
:

Popis produktu

Popis


Stavebné púzdro Singolo 900mm pre jednokrídlové dvere šetrí priestor pre otváranie vďaka posuvným dverám a je výrazným dizajnovým prvkom interiéru. Púzdro je určené na zabudovanie do sadrokartónovej priečky prípadne do murovanej steny. Jedná sa o klasické puzdro pre posuvné dvere vybavené vodiacou koľajnicou a pojazdmi so 4 guličkovými ložiskami (nosnosť 120kg). Model je dostupný v prevedení pre jednokrídlové dvere. Skladá sa z vlastného plechového vrecka - stavebného puzdra, dreveného nadpražia s pojazdovú koľajnicou, plechovou protiľahlou stojkou a pojazdom so spojovacím materiálom. Púzdro je kompatibilné s najlepšími výrobcami dverí, odporúčame naše dvere českého výrobcu SOLODOOR, prípadne si viete zabezpečiť dvere aj od iných výrobcov.

Viac informácii v našom poradcovi pri výbere púzdra TU ...

Výhody našich stavebných puzdierpuzdra-10-rokov-zaruka

  • Zväčší Váš obývateľný priestor.
  • Bezprahový otvor.
  • Kompatibilita s najlepšími výrobcami dverí.
  • Všetky rozmery typ SINGOLO sú skladom, dodanie do 48 h. po celom Slovensku.
  • Výška puzdra odpovedá trom normám STN – CSN na výšku čistý priechod 1970 mm a UNI na výšku čistý priechod 2100. Na objednavku je možné vyrobiť atypické rozmery do výšky 2700 a do šírky 1400 čistého priechodu dverí.
  • Na želanie synchrónny posuv dverí pre typ DOPPIO, prípadne tichý dojazd, alebo elektronický automatizovaný pohon.
  • Je možné ich použiť aj na celosklenené dvere.
  • Rýchla montáž už za 120 sekúnd !!! Aj pri verzii do sadrokartónu.
  • Záruka 10 rokov.

 

Klasické stavebné puzdro pozostáva z pozinkovaného plechu 0,8 mm. Štandardný čistý priechod (pre všetky typy puzdier na výšku) je 1970 mm, neštandardný - na objednávku až do 2700 mm. Hrúbka puzdra je 100 mm (po dokončení priečky aj s omietkou min. 125 mm a u sádrokartonu 100 mm). Alternatívna hrúbka do muriva je 82 mm a dokončená priečka má 100 mm. Certifikát kvality - záruka 10 rokov. Nad otvorom je potrebný preklad - puzdro nie je schopné niesť zaťaženie priečky. POZOR – do stavebného puzdra so šírkou 100 mm je možné použiť dvere s maximálnou šírkou 40 mm.

 

Návod na montáž jednokrídla do muriva

Návod na montáž jednokrídla do SDK priečky