Bezpečnostná vložka EVVA MCS symo

 
 
 
Vložky cylindrické > Bezpečnostné vložky > Bezpečnostná vložka EVVA MCS symo
 

Bezpečnostné vložky

Bezpečnostná vložka EVVA MCS symo
zväčšiť obrázok
AkciaDoprava zdarma
rez vlozka MCS symo
kluc MCS symo evva
vlozka MCS symo
 

Bezpečnostná vložka EVVA MCS symo

Bezpečnostná vložka EVVA MCS symo 3 kľúče, magnetická ochrana.
Výrobca:EVVA
Kód produktu:1459
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-5 dní
Ušetríte: 10 % Bežná cena: 252,24 € Vaša cena: 227,02 €
:
:
:
:

Popis produktu

Popis

Magnetický ochranný systém EVVA vložky MCS symo

TIP: Poradca pri výbere bezpečnostnej vložky

Bezpečnostná vložka EVVA MCS symo je klasifikovaná v 4.bezpečnostnej triede a MCS (magnetický kódovací systém) zaručuje trojnásobnú bezpečnosť pomocou magnetického, ako aj súbežne dvoch mechanických kódovaní.

Bezpečnostná vložka EVVA MCS má ochranné prvky proti:

  • odvŕtaniu bubienkov a tela vložky špeciálnym vystužovacím profilom.
  • vyhmataniu stavítok mechanickou a elektronickou metódou ( planžetami, šperhákmi ).
  • vytrhnutiu špeciálnymi vytrhovákmi.
  • "bump-key"  metóde so špeciálne upraveným kľúčom

Bezpečnostná karta

Náhradné kľúče, dodatočné cylindrické vložky a uzamykacie plány sú dostupné u oprávnených EVVA-Partnerov, a to len po predložení príslušnej legitimácie – bezpečnostnej karty EVVA.

Patentová ochrana do roku 2035

Predaj všetkých výrobkov EVVA prebieha len prostredníctvom oprávnených EVVA-Partnerov. Proti porušeniu patentového práva môže EVVA podniknúť právne kroky. Platnosť patentu MCS trvá až do max. 2035.

Technická ochrana vďaka odbornej náročnosti

Technické vlastnosti kľúča MCS si pri výrobe vyžadujú špeciálne stroje a vysokú úroveň odborných vedomostí. Ilegálna výroba je preto veľmi náročná.

 

Varianty a prevedenia vložky

  • prevedenie štandardné s palcom
  • prevedenie s ozubeným kolesom pre trezorové zadlabávacie zámky
  • s funkciou EMERGENCY / BSZ (funkcia kde pri vsunutom kľúči v akejkoľvek pozícii otočenia, viete z druhej strany kľúčom vložku otvoriť. Zabezpečuje to špeciálna spojka, a učelom je predísť zabuchnutiu dverí s otočeným kľúčom vo vnútri.)
  • s olivkou (gombík alebo olivka z vnútorej strany, plní rovnakú funkciu ako funkcia EMERGENCY, pri akejkoľvek polohe otočenia olivky je možné z druhej strany vložku odomknúť. Pohodlné zamykanie, bez nutnosti vsúvať kľúč do vložky). Nie je možné kominovať s funkciou Emergency / BSZ keďže plní rovnakú funkciu.

Pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky nás prosím kontaktujte

 

Technická špecifikácia

V cylindrickej vložke sa nachádza 8 otočných magnetických rotorov, ktorým sú priradené 4 magnetické krúžky na kľúči. Pri vyťahovaní kľúča sa vždy natočia do inej polohy. Každý magnetický krúžok v kľúči sa dá obojstranne nezávisle od seba zmagnetizovať.

Kľúč MCS kombinuje hneď dve technológie pre trojitú bezpečnosť: jedno magnetické a dve mechanické kódovania. Celkovo osemnásobné magnetické overovanie prebieha prostredníctvom štyroch obojstranných a samostatných permanentných magnetov. O nevídanú bezpečnosť sa okrem toho stará aj mechanické kódovanie vďaka precíznemu pozdĺžnemu profilu, ako aj prídavné mechanické kódovanie.

Ak zasuniete kľúč vložky MCS s príslušným magnetickým kódovaním, následne sa presunú magnetické rotory do uzatváracej polohy. 2 blokovacie posuvné závory sa potom presunú pomocou riadiacich kriviek smerom dopredu a kľúč odomkne prípadne zamkne.

Permanentné magnety zaručia dlhodobú životnosť a nedajú sa zmagnetizovať pomocou bežných prostriedkov. Mechanická kontrola sa vykonáva pomocou systému profilov (pozdĺžny profil) a riadeného otestovania blokovacích kolíkov na oboch chrbtových stranách kľúča