Vložky cylindrické - strana 2

 
 
 
 

Cylindrické vložky, fabky sú už dlhé roky dôležitým bezpečnostným prvkom, ktorým si chránime svoje súkromie. Môžete mať sebalepšie bezpečnostné dvere, pokiaľ do nich osadíte nie "najsprávnejšiu" variantu vložky, môžete si zarobiť na problémy.

 

Na jednej strane je chybou podceniť bezpečnostnú triedu vložky, a umožniť tak potencionálne ľahší vstup/prekonania dverí. Prípadne v prípade horšej kvality vložky, môžeme mať napr. problémy so zasekávaním pri odomykaní, zamykaní, stretli sme sa aj s prípadom v rámci servisných zásahov keď sa zlomí "palec/ozub.koleso" ktoré ovláda vnútorný zámok, a to už je problém otvoriť takto zaseknuté dvere.

Odporúčame zákazníkom hlavne pri kúpe takzvaných "bezpečnostných" dverí, myslieť nielen na počet výsuvných čapov, a počet zámkov, kľúčov...  ale sústrediť sa na "srdce dverí" čo je rozvorový zadlabávací zámok, spolu s kvalitnou bezpečnostnou vložkou. A informovať sa dopredu u predajcu o možnostiach servisu, servisného rýchleho zásahu. V prípade čínsko-poľských dverí je práve vnútorný zámok s vložkou najväčšou slabinou už na pohľad lacných "akožebezpečnostných" dverí. A verte tie budúce problémy pri nútenom servise, pokazených dverí (v tej najnevhodnejšej situácii)  Vám nestoja za pár ušetrených €.

 

 
 


Vložky cylindrické

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Bezpečnostná cylindrická vložka FAB 200 RSD
22,90 € 26,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-2 týždne
Stavebná vložka čierna 30/40mm
8,16 € 9,60 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-5 dní
Ušetríte: 14 %
Bezpečnostná vložka EVVA e-Primo
Doprava zdarma

Bezpečnostná vložka EVVA e-Primo

Bezpečnostná vložka EVVA e-Primo, programovacia karta, čip
349,00 € 405,60 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-4 týždne
Ušetríte: 14 %
Elektronická vložka EVVA AirKey
NovinkyAkciaDoprava zdarma

Elektronická vložka EVVA AirKey

Elektronická vložka EVVA AirKey
417,96 € 486,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 4-8 dní

 
 

Ako vybrať správnu cylindrickú vložku

Cylindrické vložky sa delia na niekoľko skupín a podskupín, delenie v rámci prevedení a rozmerov. Preto je veľmi dôležité vybrať si správnu variantu. Dôležitý je účel, ktorý Vaša vložka, (FABky) spĺňať. Ak si chcete chrániť byt, dom, prípadne priestor kde je potenciálne riziko vlámania / pokusu o prekonanie, je DÔLEŽITÉ použiť bezpečnostnú vložku .... viac nájdete v našom Poradcovi pri výbere vložky